Ballina MAGAZINË “Sa shumë të paskam…”, Elvana Gjata dedikim dashurie Florit?

“Sa shumë të paskam…”, Elvana Gjata dedikim dashurie Florit?

SHPËRNDAJE

Këngëtarja Elvana Gjata u përfshi në një skandal mbrëmjen e 4 tetorit 2018, pasi i dashuri i saj Ervin Mata ishte pjesë e atentatit të ndodhur në zonën e ish-bllokut, ku humbi jetën i riu Fabiol Gaxha.

Pas kësaj ngjarjeje si për çudi edhe Flori Mumajesi iu rikthye vrullshëm postimeve në Instagram, ndonëse nuk dihej se kusjt i adresoheshin, por që mediet aluduan se “mesazhet e koduara”, ishin posaçërisht për Elvanën. Kujtojmë që dikur Elvana dhe Flori kanë qenë një çift shumë i përfolur i showbizz-it.

Sot, kur Elvana me shumë gjasë është vetëm, pasi është përfolur ndarja nga Ervin Mata, shkruan një mesazh shumë domethënës në Instagramin e saj.

Elvana shkruan:

Sa shumë të paskam dash.”
Por kujt i adresohet ky mesazh?

Kjo nuk dihet dhe për aq kohë sa Elvana nuk do të na japë një përgjigje, le të mendojmë se dashuria e saj për Florin ndoshta nuk është shuar ende.