Ballina Aktuale Konferenca e kryetarit të PD-së Nagip Arifi pas shpalljes së fitores në...

Konferenca e kryetarit të PD-së Nagip Arifi pas shpalljes së fitores në zgjedhjet lokale në Bujanoc (Video)

SHPËRNDAJE

Pas shpalljes së fitores dhe festës së madhe mbrëm në orët e vona ku Partija Demokratike doli fituese e zgjedhjeve lokale në Komunën e Bujanocit kryetari Nagip Arifi sot nga ora 14:00 ftoi konferenc pë media ku edhe njëher faleminderoi gjithë përkrahsit e programit të Partis Demokratike.

” Sikurse u premtova ashtu edhe do e mbaj fjalën ” u shpreh ndër të tjera kryetari Arifi.