Ballina MAGAZINË Bleona Qereti në Oscar 2019! Çfarë veshi këngëtarja shqiptare në ngjarjen e...

Bleona Qereti në Oscar 2019! Çfarë veshi këngëtarja shqiptare në ngjarjen e rëndësishme botërore?

SHPËRNDAJE

Nuk mungoi në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar dhe shqiptarja Bleona Qereti. 

Këtë herë, ndryshe nga daljet e tjera, që janë kthyer në të bujshme për shkak të veshjes së saj, këngëtarja ka impresionuar për mirë.

Për pamjen e sj është kujdesur një ekip shqiptar. Bleona ka shkëlqyer me fustanin e dizenjuar nga Valdrin Sahiti dhe grimin e Lili Islamit.
Vetë këngëtarja ka publikuar foto nga ceremonia Oscar, ndërsa me siguri i ka munguar buja e dikurshme në mediat botërore.