Ballina MAGAZINË Ermali publikon foto i rrethuar nga femrat në Londër

Ermali publikon foto i rrethuar nga femrat në Londër

SHPËRNDAJE

Ermal Fejzullahun e kanë rrethuar gjinia e bukur në Londër.

Këngëtari Ermal Fejzullahu së fundmi ka shkuar në qytetin e Londrës për të performuar dhe nga atmosfera e krijuar i ka ndarë me ndjekësit disa imazhe.

Në videon e postuar në të cilën ai shihet duke kënduar, dëgjohen zëra vajzash të cilat brohorasin për të, e kjo e dëshmon se Ermali ka publik kudo.

Njësoj pritet kur këndon edhe në Prishtinë dhe shumicën dominuese të fansave i ka femra e për këtë fakt Ariana edhe mund të jetë xheloze.