Ballina Aktuale Dua Lipa do te festojë në Liverpool nëse ata shpallen Kampion

Dua Lipa do te festojë në Liverpool nëse ata shpallen Kampion

SHPËRNDAJE

Këngëtarja me prejardhje Kosovare Dua Lipa shumë e kënaqur me fansat e Liverpool në natën e finalës së Ligës së Kampionëve kundër Real Madridit në Kiev sepse kur ajo doli ne skenë të këndoj fansat e Liverpool po këndonin bashkë me atë.

Ajo tha se Liverpool po kalon një sezon te bukur ne Premier Ligë dhe se ajo do të merr pjesë në Maj që të festojnë së bashku Titullin e 19 në Ligë për The Reds.Ajo poshtu nuk e përjshtoj mundsin që ta shikoj edhe nje ndeshje të Liverpool në Anfield Road këtë sezone me babain e saj që është tifoz i Arsenalit dhe menxherin e saj që është tifoz i Liverpool .

‘Nje puthje është e gjitha që duam’ ishte edhe sllogani i tifozeve të Liverpool ajo që pikërisht Dua Lipa kishte thën në një këngë të saj kurse tifozet e Liverpool iu referoheshin puthjes se trofeut të ligës së kampioneve në vitin 2018 qe synonin ta fitonin.