Ballina MAGAZINË Adelina Berisha publikon me videoklip këngën “Gabim i bukur”

Adelina Berisha publikon me videoklip këngën “Gabim i bukur”

SHPËRNDAJE

Adelina Berisha sjell “Gabim i bukur”.

Këngëtarja e njohur, Adelina Berisha, ka publikuar projektin e saj më të ri me titull “Gabim i bukur”.

“Gabim i bukur” është shkruar nga Petro Xhori dhe producent është Irkenc Hyka, ndërsa për videoklipin është kujdesur “ProVideo”.