Ballina MAGAZINË Bëhen bashkë Shkurte Gashi e Loredana, ky detaj mori gjithë vëmendjen

Bëhen bashkë Shkurte Gashi e Loredana, ky detaj mori gjithë vëmendjen

SHPËRNDAJE

Për nder të Ditës së Gruas, shumë këngëtare janë angazhuar në mbrëmjet e tyre muzikore.

Gjatë performancave të tyre në prapaskenë janë takuar këngëtarja e muzikës popullore Shkurte Gashi dhe reperja Loredana.

Detaji që mori të gjithë vëmendjen e publikut ishte paraqitja e tyre e sidomos fustani sikurse leopard i Shkurtës, ndërsa Loredana si gjithmonë paraqitet me veshje sportive.

Nuk e vëmë në dyshim shoqërinë e tyre, po a mund të presim ndonjë bashkëpunim nga këto dy të fundit?